• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Природний газ ДК 021:2015: 09120000-6 — Газове паливо (ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ)

Завершена

426 315.00 UAH з ПДВ
Номер: 2395f9a4ee4341a6a3712f239e17c9a5
Внутрішній номер закупівлі: 26974933
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-03-007927-a   
Замовник: УПРАВЛІННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТАЇРОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Юлія Машкіна +380632020620 mashkinadoc@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2025-10-14-006925-a
Очікувана вартість: 426 315.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 25 тисяча кубічних метрів
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 65496, Україна, Одеська область, Одеський р-н, селище міського типу Таїрове, 65496, Україна, Одеська область, Одеський р-н, селище міського типу Таїрове, вул.Перемоги, 24, Одеська область, Одеський район, смт Таїрове, 65496; вул. Чорноморців, 98 с. Сухий Лиман, 67821;вул.Перемоги, 53А, Одеська область, Одеський район, смт Таїрове, 65496. На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
Ціна пропозиції 426 315.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.11.2025 13:59
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 3d9a82d7f81041aa8ea9d24c33c2f52a
Ідентифікатор договору: UA-2025-11-03-007927-a-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
Номер договору: 14-11358/25-БО-Т
Сума договору: 426 315.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 355 262.50 UAH без ПДВ
Період дії договору: 29.10.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання: 29.10.2025 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір.pdf
p7s
sign.p7s