-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Автоматичний гематологічний аналізатор (35476- Аналізатор гематологічний IVD, автоматичний) за кодом ДК 021:2015 38430000-8 – Детектори та аналізатори
Тендер Prozorro UA-2025-11-03-006233-a
Завершена
286 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
ee02ea5831bb449fa4d7f69da868c1a7
Внутрішній номер закупівлі:
26973211
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-03-006233-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІРШАВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ІРШАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38456539
-
Адреса:
90100, Україна, Закарпатська область, м. Іршава, провулок Шевченка, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Цогла +380976881965 irshava.cpmsd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-09-19-004469-a
Очікувана вартість:
286 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автоматичний гематологічний аналізатор
×
-
НК 024:2023:
35476 Аналізатор гематологічний IVD (діагностика in vitro), автоматичний
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.12.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕДУА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43092388
-
Адреса:
07401, Україна, Київська область, місто Бровари, ВУЛИЦЯ ШОЛОМ АЛЕЙХЕМА будинок 93 офіс 10
Ціна пропозиції
286 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.11.2025 12:43
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
8c2c7638309c44c9b3e61c4875665d8c
Ідентифікатор договору:
UA-2025-11-03-006233-a-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕДУА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43092388
-
Адреса:
07401, Україна, Київська область, місто Бровари, ВУЛИЦЯ ШОЛОМ АЛЕЙХЕМА будинок 93 офіс 10
Номер договору:
74/2025
Сума договору:
286 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
267 289.72 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.10.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
31.10.2025 12:41
Статус:
Виконаний