-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Системний блок (ДК 021:2015:30210000-4: Машини для обробки даних (апаратна частина))
Тендер Prozorro UA-2025-10-31-009087-a
Завершена
99 800.00
UAH з ПДВ
Номер:
a6ada9f2817e45289f55c43539894d3d
Внутрішній номер закупівлі:
26962856
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-31-009087-a
Замовник:
Виконавчий комітет Золотоніської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04060849
-
Адреса:
19700, Україна, Черкаська область, Золотоноша, вул. Садовий проїзд, буд. 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мірошник Інна Валеріївна 380473723850 upravlinnyaekonomiki@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
99 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
31.10.2025 15:08 - 05.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
31.10.2025 15:08 - 08.11.2025 00:00
Аукціон:
10.11.2025 11:54 - 10.11.2025 12:23
Період кваліфікації:
10.11.2025 12:23 - 13.11.2025 17:48
Період завантаження договору:
19.11.2025 00:00 - 29.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴99 800.00 Системний блок (ДК 021:2015:30210000-4: Машини для обробки даних (апаратна частина))