-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані мереж вуличного освітлення в населених пунктах Машівської територіальної громади (код ДК 021:2015 – 50230000-6 – Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послуги)
Тендер Prozorro UA-2025-10-31-008560-a
Завершена
400 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
7ef27dca50424d80bf435c61e02c4b89
Внутрішній номер закупівлі:
26962364
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-31-008560-a
Замовник:
Відділ комунального майна, містобудування, архітектури та земельних ресурсів Машівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
42586409
-
Адреса:
39400, Україна, Полтавська область, селище Машівка, вул.Незалежності,93
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Титаренко Наталія Євгеніївна +380536491065 mashkommaino@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
31.10.2025 14:54 - 06.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
31.10.2025 14:54 - 09.11.2025 00:00
Аукціон:
з 10.11.2025 13:20
Період кваліфікації:
09.11.2025 00:00 - 11.11.2025 08:40
Період завантаження договору:
17.11.2025 00:00 - 27.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴400 000.00 послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані мереж вуличного освітлення в населених пунктах Машівської територіальної громади (код ДК 021:2015 – 50230000-6 – Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послуги)