• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з проведення випробувань коушів тяжних під навантаженням

Завершена

2 070 000.00 UAH з ПДВ
Номер: adb023954e2c4de186292a344fa209b8
Внутрішній номер закупівлі: 26961387
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-31-007577-a   
Замовник: ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «АТОМЕНЕРГОМАШ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Контактна особа: Пінчук Світлана Анатоліївна 380442777915 pinchuk@aem.zp.ua http://aem.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 73120000-9 Послуги у сфері експериментальних розробокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Обгрунтування додається окремим файлом
Очікувана вартість: 2 070 000.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з проведення випробувань коушів тяжних під навантаженням
Код ДК 021:2015: 73120000-9 Послуги у сфері експериментальних розробок
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "ВАГОВИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ТВД"
Ціна пропозиції 2 070 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.10.2025 14:08
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 741149732fa4404fb1fa92bb92402c35
Ідентифікатор договору: UA-2025-10-31-007577-a-c1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "ВАГОВИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ТВД"
Номер договору: 37-143-08-25-02816
Сума договору: 2 070 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 1 725 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Послуги з проведення випробувань коушів тяжних під навантаженням: 2 070 000.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.10.2025 00:00 - 30.06.2026 00:00
Дата підписання: 31.10.2025 00:00
Статус:
Розірваний
pdf
37-143-08-25-02816 від 31.10.2025.pdf
pdf
Обгрунтування.pdf
pdf
Лист до 02816.pdf
pdf
Угода про розірвання.pdf
p7s
sign.p7s