-
Переговорна процедура
-
Мультилотова
-
КЕП
-
Без аукціону
комп`ютерне обладнання
Тендер Prozorro UA-2018-11-27-000347-c
Завершена
585 291.30
UAH з ПДВ
Номер:
b6169391ab9a4ff19778bd0f5c3b1db5
Внутрішній номер закупівлі:
2695958
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-27-000347-c
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги Бахмутської районної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37927092
-
Адреса:
84792, Україна, Донецька область, місто Світлодарськ, проспект Перемоги, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лоліта Яковлева +380631607459 med.centr.art@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2018-08-22-000500-a.та UA-2018-10-30-001484-c ДК 021:2015 - 30230000-0 комп`ютерне обладнання- за лотом - клавіатура дротова, лотом - миша оптична дротова, лотом - веб-камера, лотом - ПБЖ, лотом - ноутбук, операційна система, лотом - мережевий фільтр, лотом - жорсткий диск, лотом - флеш накопичувач, лотом - сервер, операційна система, було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників.про що електронною системою було сформовано автоматично звіт про результати проведення процедури закупівлі. Станом на теперішній час потреба у зазначеному товарі не відпала. Закон установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади. Згідно з частиною першою статті 12 Закону, закупівля може здійснюватися шляхом застосування однієї з процедур, визначених цією статтею, зокрема шляхом застосування переговорної процедури закупівлі.
Очікувана вартість:
585 291.30 UAH з ПДВ
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴3 480.00 комп`ютерне обладнання
- Лот №2 ₴60 991.20 комп`ютерне обладнання
- Лот №3 ₴315 978.00 комп`ютерне обладнання
- Лот №4 ₴8 496.00 комп`ютерне обладнання
- Лот №5 ₴5 654.40 комп`ютерне обладнання
- Лот №6 ₴12 006.00 комп`ютерне обладнання
- Лот №7 ₴3 760.50 комп`ютерне обладнання
- Лот №8 ₴2 173.80 комп`ютерне обладнання
- Лот №9 ₴172 751.40 комп`ютерне обладнання