-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Запасні частини для ремонту бензоінструменту
Тендер Prozorro UA-2025-10-31-000437-a
Завершена
78 528.00
UAH з ПДВ
Номер:
1060fd33de704f4a8383ed49b682e384
Внутрішній номер закупівлі:
26954318
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-31-000437-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23399393
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛ. ГРОМАДЯНСЬКА, будинок 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Дмитро Козаченко +380512505800 kozachenko_d@energy.mk.ua http://www.energy.mk.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
78 528.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
31.10.2025 08:49 - 07.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
31.10.2025 08:49 - 10.11.2025 08:00
Аукціон:
з 11.11.2025 12:08
Період кваліфікації:
10.11.2025 08:00 - 14.11.2025 13:19
Період завантаження договору:
20.11.2025 00:00 - 30.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴78 528.00 Запасні частини для ремонту бензоінструменту