-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з сервісного обслуговування, ТО та ремонту транспортних засобів марки Кобальт чи його складових (в тому числі гарантійного та післягарантійного обслуговування транспортних засобів марки Кобальт)
Тендер Prozorro UA-2025-10-30-003753-a
Завершена
720 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
5dbbd16204674665876ec227db1d80a9
Внутрішній номер закупівлі:
26943583
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-30-003753-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131529
-
Адреса:
89412, Україна, Закарпатська область, Ужгородський р-н, село Оноківці, ВУЛИЦЯ ГОЛОВНА, будинок 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Михайло Булина +380312619861 vspz1@zakarpat.energy
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-10-13-011071-a
Очікувана вартість:
720 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з сервісного обслуговування, ТО та ремонту транспортних засобів марки Кобальт чи його складових (в тому числі гарантійного та післягарантійного обслуговування транспортних засобів марки Кобальт)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОСКЛАДАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОБАЛЬТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30655306
-
Контактна особа:
+380503013787
-
Адреса:
61003, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ГАМАРНИКА будинок 7/9
Ціна пропозиції
720 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.10.2025 11:19
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
5961143ce81d459d96a5243c7836fc22
Ідентифікатор договору:
UA-2025-10-30-003753-a-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОСКЛАДАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОБАЛЬТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30655306
-
Адреса:
61003, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ГАМАРНИКА будинок 7/9
Номер договору:
1193
Сума договору:
720 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
600 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
30.10.2025 11:14
Статус:
Підписаний