• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

дошка з хвойних порід дерева 25х150х6000 необроблена, нефарбована (ДК 021:2015:03411000-4 - Деревина хвойних порід)

Завершена

161 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 5012e314c57e474ca101fbc57325fb0d
Внутрішній номер закупівлі: 26938210
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-29-014082-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" М.ХАРКОВА"
Контактна особа: Світлана Самусь +380992513972 kp_blagoustriytender@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 161 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 29.10.2025 17:04 - 03.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 29.10.2025 17:04 - 06.11.2025 10:00
Аукціон: з 07.11.2025 13:55
Період кваліфікації: 06.11.2025 10:00 - 10.11.2025 08:46
Період завантаження договору: 16.11.2025 00:00 - 26.11.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴161 000.00 дошка з хвойних порід дерева 25х150х6000 необроблена, нефарбована (ДК 021:2015:03411000-4 - Деревина хвойних порід)