-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Нафта і дисталяти
Тендер Prozorro UA-2018-11-26-001505-c
Дизельне паливо Євро5, бензин А-92
Завершена
525 780.00
UAH з ПДВ
Номер:
8fe6e909fd724b68b03a162f1abe2a77
Внутрішній номер закупівлі:
2693298
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-26-001505-c
Замовник:
Великоновосілківський професійний ліцей
×
-
Код ЄДРПОУ:
05536359
-
Адреса:
85500, Україна, Донецька область, Великоновосілківський район, селище міського типу Велика Новосілка, ВУЛИЦЯ ЗАРІЧНА, будинок 29 З
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Стріонова +380999817983 vpl-licey@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно п.2ч.4 ст.35 Закону " Про публічні закупівлі" замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації..
Процедури закупівель,які не відбулись:
ID UA-2018-11-07-001396-c
ID UA-2018-10-22-0018290-b
Очікувана вартість:
525 780.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо
Кількість
12000 літр
Період постачання
до 30.12.2018
Бензин А-92
Кількість
4800 літр
Період постачання
до 30.12.2018
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КІА ПЛЮС"
Оскарження: 26.11.2018 14:09 - 07.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37802872
-
Контактна особа:
Боєв В.А. +380627728922
-
Адреса:
85032, Україна, Донецька область, село Добропілля, ВУЛИЦЯ ПРОМИСЛОВА 2 будинок 1Б
Оскарження: 26.11.2018 14:09 - 07.12.2018 00:00
Ціна пропозиції
520 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.11.2018 14:15
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
db9a19fd762a430e80ffe5a59715ba06
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-26-001505-c-c1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КІА ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37802872
-
Контактна особа:
Боєв В.А. +380627728922
-
Адреса:
85032, Україна, Донецька область, село Добропілля, ВУЛИЦЯ ПРОМИСЛОВА 2 будинок 1Б
Номер договору:
125
Сума договору:
520 800.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.12.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
10.12.2018 08:52
Статус:
Підписаний