-
Переговорна процедура
-
Мультилотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція (Аргініну гідрохлорид (ARGININUM); Декаметоксин (Decamethoxine); Декскетопрофен (Dexketoprofen); Дифенгідраміну гідрохлорид (Diphenhydramine); Кеторолаку трометамін (Ketorolac); Мелоксікам (Meloxicam); Нікотинова кислота (Nicotinic acid); Пентоксифілін (Pentoxifylline); Пірацетам (Piracetam); Прокаїну гідрохлорид (Procaine); Проксиметакаїн гідрохлорид (Proxymetacaine); Сорбітол, натрію лактату, натрію хлориду, кальцію хлориду дигідрату, калію хлориду, магнію хлориду гексагідрату (Electrolytes in combination with other drugs); Тіаміну гідрохлориду, піридоксину гідрохлориду, ціанокобаламін (Vitamin B1 in combination with vitamin B6 and/or vitamin B12); Фібринолізін (FIBRINOLYSINUM); Хлорамфенікол, метил урацил (Comb drug); Хлорпромазин (Сhlorpromazine); Цитиколін (Citicoline); L-лізина есцинат (Lysine)) код ДК 021:2015:33600000-6
Тендер Prozorro UA-2018-11-29-002332-c
Завершена
152 693.00
UAH з ПДВ
Номер:
d9870438914a45829c22836bcf316e6a
Внутрішній номер закупівлі:
2693183
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-29-002332-c
Замовник:
Комунальний заклад Сумської обласної ради "Сумський обласний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02000398
-
Адреса:
40022, Україна, Сумська область, місто Суми, площа Троїцька, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Баласюкова Ірина В'ячеславівна +380542250057 kzsorsosdrzn@ukr.net http://www.sosdrzn.esy.es
Класифікатор ДК 021:2015:
33630000-5 Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апаратуАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Комунальним закладом Сумської обласної ради «Сумський обласний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення» у 2018 р. було двічі оголошено та відмінено процедуру відкритих торгів через систему публічних закупівель Prozorro на закупівлю товару Фармацевтична продукція Фармацевтична продукція (Аргініну гідрохлорид (ARGININUM); Декаметоксин (Decamethoxine); Декскетопрофен (Dexketoprofen); Дифенгідраміну гідрохлорид (Diphenhydramine); Кеторолаку трометамін (Ketorolac); Мелоксікам (Meloxicam); Нікотинова кислота (Nicotinic acid); Пентоксифілін (Pentoxifylline); Пірацетам (Piracetam); Прокаїну гідрохлорид (Procaine); Проксиметакаїн гідрохлорид (Proxymetacaine); Сорбітол, натрію лактату, натрію хлориду, кальцію хлориду дигідрату, калію хлориду, магнію хлориду гексагідрату (Electrolytes in combination with other drugs); Тіаміну гідрохлориду, піридоксину гідрохлориду, ціанокобаламін (Vitamin B1 in combination with vitamin B6 and/or vitamin B12); Фібринолізін (FIBRINOLYSINUM); Хлорамфенікол, метил урацил (Comb drug); Хлорпромазин (Сhlorpromazine); Цитиколін (Citicoline); L-лізина есцинат (Lysine)) код ДК 021:2015:33600000-6 Фармацевтична продукція очікуваною вартістю 152693,00 грн. (за лотами: Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апарату (код ДК 021:2015: 33630000-5); Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття (код ДК 021:2015: 33660000-4)). За двома процедурами відкритих торгів (від 22.10.2018 р., ідентифікатор закупівлі UA-2018-10-22-002322-b та від 08.11.2018 р. ідентифікатор закупівлі UA-2018-11-08-001530-b) було подано пропозиції тільки від одного Учасника – ТОВ «Бадм-Б»: - на Лот Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апарату (код ДК 021:2015: 33630000-5) очікуваною вартістю 40263,00 грн. остання цінова пропозиція ТОВ «Бадм-Б» склала 36668,20 грн. з ПДВ; - на Лот Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття (код ДК 021:2015: 33660000-4) очікуваною вартістю 112430,00 грн. остання цінова пропозиція ТОВ «Бадм-Б» склала 106207,17 грн. з ПДВ. Закупівлі автоматично набули статус у системі «Закупівля не відбулась» та відмінені рішеннями замовника (протоколи від 07.11.2018 р. № 215 та від 23.11.2018 р. № 226) відповідно до п. 1 ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 р. № 922-VIII у зв’язку з поданням для участі в них менше двох тендерних пропозицій. Підстава для застосування переговорної процедури закупівлі: п. 4. ч. 2 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 р. № 922, а саме: «якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації».
Очікувана вартість:
152 693.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴40 263.00 ЛОТ № 1 Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апарату
- Лот №2 ₴112 430.00 ЛОТ № 2 Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття