• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Електрична енергія

згідно тендерної документаціїї

Торги не відбулися

678 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 13 570.00 UAH
Номер: a54616dc900d4a6d96531d8babd20b65
Внутрішній номер закупівлі: 2693028
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-11-23-001628-b   
Замовник: Інститут електронної фізики Національної академії наук України
Контактна особа: Гомонай Олександр Васильович 380312643339 shurik.nat@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 678 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 13 570.00 UAH
Період уточнення: 23.11.2018 15:34 - 30.11.2018 00:00
Період прийому пропозицій: 23.11.2018 15:34 - 10.12.2018 00:00

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 230000 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, Університетська, 21 На карті