-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Хліб
Тендер Prozorro UA-2018-11-23-002903-c
Торги не відбулися
291 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 916.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 916.00 UAH
Номер:
129d9be5052c4db7b210c19b51228464
Внутрішній номер закупівлі:
2692985
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-23-002903-c
Замовник:
Плисківський психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188151
-
Адреса:
22252, Україна, Вінницька область, с. Плисків, вул. Броніцького, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Ланецька +380968521644 pliskivinternat@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
291 600.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 916.00 UAH
Період уточнення:
23.11.2018 16:18 - 30.11.2018 00:00
Період прийому пропозицій:
23.11.2018 16:18 - 10.12.2018 00:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хліб
Кількість
21600 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Бердичівський хлібозавод
×
-
Код ЄДРПОУ:
33394612
-
Контактна особа:
Бобрик Сергій Юрійович +380674127965 brdcheb@meta.ua http://www.brdhlib.com.ua/ru
-
Адреса:
13304, Україна, Житомирська область, місто Бердичів, вулиця Червона, 4
Початкова пропозиція
280 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
280 800.00 UAH з ПДВ
Документи
54
Скарги
0