• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту оргтехніки, послуги з заправки картриджів, послуги з регенерації картриджів.

Завершена

83 400.00 UAH з ПДВ
Номер: 7a7117bf84934a70ab55a867d35ad6f8
Внутрішній номер закупівлі: 26928186
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-29-004041-a   
Замовник: ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
Контактна особа: Ігор ЛЄДЄНЬОВ +380957473580 i.v.liedienov@dasu.gov.ua https://khrk.dasu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 83 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 29.10.2025 11:21 - 03.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 29.10.2025 11:21 - 06.11.2025 11:09
Аукціон: з 07.11.2025 12:53
Період кваліфікації: 06.11.2025 11:09 - 07.11.2025 15:20
Період завантаження договору: 13.11.2025 00:00 - 23.11.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴83 400.00 Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту оргтехніки, послуги з заправки картриджів, послуги з регенерації картриджів.