-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паливо дизельне
Тендер Prozorro UA-2025-10-29-003072-a
Завершена
110 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
13774c2eb63c42ce82d6df83340854f7
Внутрішній номер закупівлі:
26927201
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-29-003072-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГЛУХІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ГЛУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02007517
-
Адреса:
41400, Україна, Сумська область, Глухів, ВУЛИЦЯ ІНСТИТУТСЬКА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ткаченко Ольга 380667973228 gcrl.ekonom@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-10-17-004851-a
Очікувана вартість:
110 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Паливо дизельне
Кількість
2000 літр
Період постачання
до 31.12.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ЕНЕРГЕТИЧНИЙ ЦЕНТР "МЕДІО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23733372
-
Адреса:
33027, Україна, Рівненська область, Рівне, вул. Київська, буд. 117-А
Ціна пропозиції
110 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.10.2025 10:48
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
9013138902d64ce38e932e5945a903dc
Ідентифікатор договору:
UA-2025-10-29-003072-a-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ЕНЕРГЕТИЧНИЙ ЦЕНТР "МЕДІО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23733372
-
Адреса:
33027, Україна, Рівненська область, Рівне, вул. Київська, буд. 117-А
Номер договору:
28/10
Сума договору:
110 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
91 666.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.10.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання:
28.10.2025 00:00
Статус:
Підписаний