• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

природний газ для потерб опалення

Завершена

106 578.75 UAH з ПДВ
Номер: db05eb68f64745b88aa8fa3f992bdef8
Внутрішній номер закупівлі: 26924857
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-29-000699-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "БАЗА СПЕЦІАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО ПОСТАЧАННЯ"
Контактна особа: Андрій Панченко +380678963471 bazaspecmp@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2025-10-07-001444-a
Очікувана вартість: 106 578.75 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
природний газ для потребьоплаення
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 6.25 тисяча кубічних метрів
Період постачання 01.11.2025 - 31.12.2025
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
Ціна пропозиції 106 578.75 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.10.2025 09:10
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: c21f10ba0b7c41d4bbbc82e02759ae25
Ідентифікатор договору: UA-2025-10-29-000699-a-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
Номер договору: 18-11055/25-БО-Т
Сума договору: 106 578.75 UAH з ПДВ
Сума договору: 88 815.63 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.10.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання: 28.10.2025 17:00
Статус:
Виконаний
pdf
заява на приєднання до договору.pdf
pdf
договір на газ 11-12.pdf
pdf
згода на приєднання до договору.pdf
p7s
sign.p7s