-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ за кодом ДК 021:2015 09120000-6 – Газове паливо
Тендер Prozorro UA-2025-10-28-014592-a
Завершена
136 420.80
UAH з ПДВ
Номер:
24d14a3a6b46437691ec2ba601fb7303
Внутрішній номер закупівлі:
26921605
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-28-014592-a
Замовник:
Відділ освіти,сім'ї, молоді та спорту Срібнянської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
42272081
-
Адреса:
17300, Україна, Чернігівська область, Срібне, вул. Миру,54
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зінченко Алла Василівна +380463921383 osvita-sribne@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-10-13-010587-a
Очікувана вартість:
136 420.80 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
8 тисяча кубічних метрів
Період постачання
01.11.2025 - 31.12.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399676
-
Контактна особа:
Наталя Поліщук 0442222446
-
Адреса:
04116, Україна, Київська область, м.Київ, ВУЛИЦЯ ШОЛУДЕНКА будинок 1,
Ціна пропозиції
136 420.80 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.10.2025 16:40
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
2ccf44b781d54b258dbe5ffe1256b0a7
Ідентифікатор договору:
UA-2025-10-28-014592-a-c1
Постачальник:
ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399676
-
Адреса:
04116, Україна, Київська область, м.Київ, ВУЛИЦЯ ШОЛУДЕНКА будинок 1,
Номер договору:
24-11065/25-БО-Т
Сума договору:
136 420.80 UAH з ПДВ
Сума договору:
113 684.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.10.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання:
21.10.2025 00:00
Статус:
Підписаний