• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Капітальний ремонт харчоблоку Сумського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 2 Сумської міської ради за адресою: м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 76 (коригування)

Завершена

738 046.80 UAH з ПДВ
Номер: 44c151ac0e1744e490d88360d3861362
Внутрішній номер закупівлі: 26921284
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-28-014277-a   
Замовник: СУМСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2 СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Суярова Олена Миколаївна 380997639086 suy-elena@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Умова застосування: У замовника після укладення договору про закупівлю виникла необхідність у закупівлі додаткових робіт чи послуг, пов’язаних з предметом закупівлі основного договору, в того самого виконавця робіт/надавача послуг. Можливість і умови виконання таких додаткових робіт чи надання послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, укладеному за результатами проведення закупівлі. Закупівля додаткових робіт чи послуг у того самого виконавця робіт/надавача послуг здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення закупівлі
Обґрунтування умови застосування: Закупівля здійснюється на підставі підпункту 8 пункту 13 постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (далі – Постанова про особливості), враховуючи те, що після укладання Договору підряду № 87 від 29.07.2025 р. у ЗАМОВНИКА виникла необхідність закупівлі додаткових аналогічних робіт у ПІДРЯДНИКА, що надає право Сторонам укласти Договір на такі роботи протягом трьох років після укладання Договору про закупівлю, а загальна вартість таких робіт не перевищує 50 відсотків ціни основного Договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення відкритих торгів.
Очікувана вартість: 738 046.80 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт харчоблоку Сумського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 2 Сумської міської ради за адресою: м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 76 (коригування)
Код ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
Кількість 1 робота
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 40021, Україна, Сумська область, Суми, ВУЛИЦЯ ГЕРАСИМА КОНДРАТЬЄВА, будинок 76 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "ТІРАДА"
Ціна пропозиції 738 046.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.10.2025 16:27
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 6c7ac585532c405a907697581422a558
Ідентифікатор договору: UA-2025-10-28-014277-a-b1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "ТІРАДА"
Номер договору: 95
Сума договору: 673 428.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 561 190.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 27.10.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання: 27.10.2025 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Інформація про ціни на матеріальні ресурси.pdf
pdf
Договір 95 ТОВ Тірада коригування (2).pdf
pdf
Дод угода 1 до дог 95 від 27.10.2025.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s