• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

39220000-0 - Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування

Завершена

18 437.30 UAH з ПДВ
Номер: dc35a84d7f354435b9230316b326a6b2
Внутрішній номер закупівлі: 26920860
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-28-013837-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №4" Одеської міської ради
Контактна особа: Марченко Марина Товіївна +380487058710 centr_4@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 18 437.30 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Блюдо кругле Golden Charm 30,5 см LC17004M
Код ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Кількість 8 штука
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 65114, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Левітана,62 На карті
Тарілка десертна Golden Charm 20 см LC17004M
Код ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Кількість 8 штука
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 65114, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Левітана,62 На карті
Чашка з блюдцем Golden Charm 280 мл LC17004 для чаю
Код ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Кількість 6 штука
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 65114, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Левітана,62 На карті
Салатник Golden Charm 15 см LC17004 ТЕ
Код ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Кількість 3 штука
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 65114, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Левітана,62 На карті
Цукорниця Golden Charm 310 мл LC17004
Код ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 65114, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Левітана,62 На карті
Блюдо овальне Golden Charm35,5 см LC1700414
Код ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Кількість 3 штука
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 65114, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Левітана,62 На карті
Набір столових приборів Hisar Mamba на 6 персон 24 предмети
Код ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 65114, Україна, Одеська область, м.Одеса, вул. Левітана,62 На карті
Чайник заварювальний Golden Charm 1,29 л LC17004
Код ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 65114, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Левітана,62 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товаричтво з обмеженою відповідаольністю "Епіцентр К"
Ціна пропозиції 18 437.30 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.10.2025 16:17
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 7a5d635f83a841a593406389ae6cc85d
Ідентифікатор договору: UA-2025-10-28-013837-a-c1
Постачальник: Товаричтво з обмеженою відповідаольністю "Епіцентр К"
Номер договору: 29ОН/К-2417/130/Ц4
Сума договору: 18 437.30 UAH з ПДВ
Сума договору: 15 364.42 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Блюдо кругле Golden Charm 30,5 см LC17004M: 784.96000 UAH без ПДВ
Тарілка десертна Golden Charm 20 см LC17004M: 290.26000 UAH без ПДВ
Чашка з блюдцем Golden Charm 280 мл LC17004 для чаю: 433.06000 UAH без ПДВ
Салатник Golden Charm 15 см LC17004 ТЕ: 275.96000 UAH без ПДВ
Цукорниця Golden Charm 310 мл LC17004: 361.66000 UAH без ПДВ
Блюдо овальне Golden Charm35,5 см LC1700414: 423.96000 UAH без ПДВ
Набір столових приборів Hisar Mamba на 6 персон 24 предмети: 4 322.36000 UAH без ПДВ
Чайник заварювальний Golden Charm 1,29 л LC17004: 453.40000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.10.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання: 28.10.2025 00:00
Статус:
Підписаний