-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Вироби з дроту (код 44310000-6 за ДК 021:2015) (габіони (2 Лоти: Лот № 1. Габіони для Об’єкта 1 АТ "Укртранснафта"; Лот № 2. Габіони для Об’єкта 2 АТ "Укртранснафта"))
Тендер Prozorro UA-2025-10-28-012461-a
Завершена
9 307 680.00
UAH з ПДВ
Номер:
72cbeca721a9416bba3c9bbcd40fc4e6
Внутрішній номер закупівлі:
26919487
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-28-012461-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСНАФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31570412
-
Адреса:
01010, Україна, м. Київ, Київ, вул. Князів Острозьких, будинок 32/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Тетяна Близнюк +380442069648 t.blyzniuk@ukrtransnafta.com https://www.ukrtransnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дротуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
9 307 680.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.10.2025 15:35 - 02.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
28.10.2025 15:35 - 05.11.2025 14:00
Аукціон:
06.11.2025 12:27 - 06.11.2025 14:35
Період кваліфікації:
06.11.2025 14:35 - 11.11.2025 12:10
Період завантаження договору:
17.11.2025 00:00 - 27.11.2025 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴3 534 000.00 Лот № 1. Габіони для Об’єкта 1 АТ "Укртранснафта"
- Лот №2 ₴5 773 680.00 Лот № 2. Габіони для Об’єкта 2 АТ "Укртранснафта"