-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з оновлення (апгрейд) та налаштування оновленої версії програмного продукту (комп’ютерної програми) «Система електронного документообігу та автоматизації бізнес-процесів «Megapolis.DocNet» (ДК 021:2015 72250000-2 - Послуги, пов’язані із системами та підтримкою)
Тендер Prozorro UA-2025-10-28-009935-a
Завершена
292 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
45d032cf9b7740c1a56d27247139de19
Внутрішній номер закупівлі:
26916962
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-28-009935-a
Замовник:
Державне підприємство "Галузевий центр цифровізації та кібербезпеки"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34963949
-
Адреса:
01135, Україна, м. Київ, проспект Перемоги, будинок 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Трушкова Наталія 380939361292 nataliia.trushkova@icdc.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкоюАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
292 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.10.2025 14:51 - 02.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
28.10.2025 14:51 - 05.11.2025 00:00
Аукціон:
з 05.11.2025 12:41
Період кваліфікації:
05.11.2025 00:00 - 12.11.2025 16:08
Період завантаження договору:
18.11.2025 00:00 - 28.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴292 500.00 Послуги з оновлення (апгрейд) та налаштування оновленої версії програмного продукту (комп’ютерної програми) «Система електронного документообігу та автоматизації бізнес-процесів «Megapolis.DocNet»