• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021:2015 09120000-6 – Газове паливо (09123000-7 Природний газ)

Завершена

187 578.60 UAH з ПДВ
Номер: 62b81d055c1142188b6b5ac882f4fdf3
Внутрішній номер закупівлі: 26914805
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-28-007779-a   
Замовник: МІСЬКИЙ ПАЛАЦ КУЛЬТУРИ ІМЕНІ ШАБЕЛЬНИКА ОЛЕКСІЯ АНДРІЙОВИЧА
Контактна особа: Наталія Шеремет +380975039433 5039433@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2025-10-10-007680-a
Очікувана вартість: 187 578.60 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 09120000-6 – Газове паливо (09123000-7 Природний газ)
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 11000 метр кубічний
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 13306, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, вул. Європейська, буд. 21 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
Ціна пропозиції 187 578.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.10.2025 13:11
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: d2a2535fdecd4371be5960bf68078fc6
Ідентифікатор договору: UA-2025-10-28-007779-a-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
Номер договору: № 05-11018/25-БО-Т
Сума договору: 187 578.60 UAH з ПДВ
Сума договору: 156 315.50 UAH без ПДВ
Період дії договору: 24.10.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання: 24.10.2025 11:58
Статус:
Виконаний
pdf
Протокол створення та перевірки кваліфікованого та удосконал...
pdf
05-11018.p7s.pdf
pdf
Договір постачання природного газу .pdf
pdf
05-11018.p7s.verified.pdf
p7s
sign.p7s