-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вікна
Тендер Prozorro UA-2025-10-28-007647-a
Завершена
1 120 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
447dac1589bc415a9db5ca8c63028325
Внутрішній номер закупівлі:
26914687
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-28-007647-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Кучерук Олена Миколаївна 380678292877 KUCHERUK.OM@KTE.KMDA.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 120 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.10.2025 13:03 - 02.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
28.10.2025 13:03 - 05.11.2025 10:00
Аукціон:
06.11.2025 14:16 - 06.11.2025 14:39
Період кваліфікації:
06.11.2025 14:39 - 12.11.2025 11:08
Період завантаження договору:
18.11.2025 00:00 - 28.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 120 000.00 Вікна