-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Компенсатори дволінзові, кран латунний, клапан латунний
Тендер Prozorro UA-2025-10-28-007364-a
ЛОТ 1 – Компенсатори дволінзові ЛОТ 2 – Кран латунний, клапан латунний
Завершена
488 934.00
UAH з ПДВ
Номер:
b85e7c6cc2e3454395fad59499faccea
Внутрішній номер закупівлі:
26914399
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-28-007364-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Приходько Ірина Сергіївна 380442076757 prykhodko.is@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
488 934.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.10.2025 12:51 - 02.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
28.10.2025 12:51 - 05.11.2025 10:00
Аукціон:
06.11.2025 11:03 - 06.11.2025 11:26
Період кваліфікації:
06.11.2025 11:26 - 11.11.2025 16:19
Період завантаження договору:
17.11.2025 00:00 - 27.11.2025 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴242 560.00 ЛОТ 1 - Компенсатори дволінзові
- Лот №2 ₴246 374.00 ЛОТ 2 – Кран латунний, клапан латунний