• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021:2015 09120000-6 Газове паливо - Природний газ

Завершена

274 999.95 UAH з ПДВ
Номер: 3b0aabb401dd436cbf566cfb9a3bd905
Внутрішній номер закупівлі: 26912721
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-28-005677-a   
Замовник: «Магальський дитячий будинок-інтернат»
Контактна особа: Holubiak Iryna +380373361321 det_dom_magala@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2025-10-01-012381-a
Очікувана вартість: 274 999.95 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 16126.57 метр кубічний
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 60313, Україна, Чернівецька область, Магала, вул. Нандріша Грігорія , буд. 77 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
Ціна пропозиції 274 999.95 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.11.2025 11:20
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 51feb6aa570645bd923818916e602631
Ідентифікатор договору: UA-2025-10-28-005677-a-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
Номер договору: 23-11095/25-БО-Т
Сума договору: 274 999.95 UAH з ПДВ
Сума договору: 229 166.63 UAH без ПДВ
Період дії договору: 26.10.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання: 26.10.2025 12:45
Статус:
Підписаний
pdf
договір ГАЗ.pdf