-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Спеціалізований навчальний комплект для предмету “Захист України”
Тендер Prozorro UA-2025-10-28-002427-a
Завершена
30 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
a8d0cf1838224a1fa0d70b22f49b4df8
Внутрішній номер закупівлі:
26909468
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-28-002427-a
Замовник:
Заклад фахової передвищої освіти " Київський міський медичний фаховий коледж"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05416136
-
Адреса:
02166, Україна, Київська область, Київ, вул. Братиславська,5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Болілий Олександр 380965227939 os_63@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
30 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.10.2025 10:17 - 02.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
28.10.2025 10:17 - 05.11.2025 09:00
Аукціон:
з 06.11.2025 12:24
Період кваліфікації:
05.11.2025 09:00 - 07.11.2025 10:04
Період завантаження договору:
13.11.2025 00:00 - 23.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴30 000.00 Спеціалізований навчальний комплект для предмету “Захист України”