-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Новорічні солодкі подарунки для дітей
Тендер Prozorro UA-2025-10-27-014135-a
Торги відмінено
731 860.00
UAH з ПДВ
Номер:
866aba2c697a4fa798b7ec784cb3e221
Внутрішній номер закупівлі:
26904673
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-27-014135-a
Замовник:
Департамент соціального захисту населення Запорізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37573438
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, бул.Марії Примаченко,3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Донцова Ірина Володимирівна +380612260152 irina.kryachko@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
731 860.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.10.2025 16:40 - 01.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
27.10.2025 16:40 - 04.11.2025 00:00
Аукціон:
04.11.2025 15:03 - 04.11.2025 15:50
Період кваліфікації:
з 04.11.2025 15:50
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
9855b8a32952452bb0146f7591f80fd8
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
У зв'язку з технічною помилкою, а саме: не можливість усунути помилку, яку виявили після проведення аукціону на майданчику ДЗО
Період оскарження:
04.11.2025 16:38 - 15.11.2025 00:00
Дата опублікування:
04.11.2025 16:38
Дата виконання:
15.11.2025 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴731 860.00 Новорічні солодкі подарунки для дітей