-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Побутові кондиціонери (з монтажем)
Тендер Prozorro UA-2025-10-27-013795-a
Категорія замовника - органи соціального страхування
Завершена
2 265 400.00
UAH з ПДВ
Номер:
85ae3c675f114742919f2346d1644076
Внутрішній номер закупівлі:
26904315
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-27-013795-a
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
21910427
-
Адреса:
49094, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул.Набережна Перемоги, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Радкевич Тетяна Борисівна +380676332090 RTB131@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 265 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.10.2025 16:29 - 11.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
27.10.2025 16:29 - 14.12.2025 00:00
Аукціон:
15.12.2025 14:24 - 15.12.2025 14:47
Період кваліфікації:
15.12.2025 14:47 - 16.12.2025 15:46
Період завантаження договору:
22.12.2025 00:00 - 01.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 265 400.00 Побутові кондиціонери (з монтажем)