-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Аудіодекодер
Тендер Prozorro UA-2025-10-27-013337-a
Завершена
17 208.00
UAH з ПДВ
Номер:
78a6245eb5a6483c91c7b0d9e1f03e79
Внутрішній номер закупівлі:
26903890
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-27-013337-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, Іллєнка Юрія, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Войтенко Ірина +380442949720 i.voitenko@suspilne.media https://corp.suspilne.media
Класифікатор ДК 021:2015:
32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
17 208.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.10.2025 16:14 - 02.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
27.10.2025 16:14 - 05.11.2025 15:00
Аукціон:
з 06.11.2025 12:26
Період кваліфікації:
05.11.2025 15:00 - 10.11.2025 16:02
Період завантаження договору:
16.11.2025 00:00 - 26.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴17 208.00 Аудіодекодер