-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Портативні зарядні станції з підключенням до загальної мережі 220 В
Тендер Prozorro UA-2025-10-27-013023-a
Завершена
198 999.00
UAH з ПДВ
Номер:
0c47d4b93c2848af93688908a5c309eb
Внутрішній номер закупівлі:
26903545
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-27-013023-a
Замовник:
Виконавчий комітет Шосткинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04057994
-
Адреса:
41100, Україна, Сумська область, Шостка, вул.Садовий бульвар, 14
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Белявська Ганна Борисівна +380544973266 torgy-shostka@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
198 999.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.10.2025 16:12 - 01.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
27.10.2025 16:12 - 04.11.2025 00:00
Аукціон:
з 04.11.2025 13:12
Період кваліфікації:
04.11.2025 00:00 - 04.11.2025 13:56
Період завантаження договору:
10.11.2025 00:00 - 20.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴198 999.00 Портативні зарядні станції з підключенням до загальної мережі 220 В