• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Природний газ 2025-2026рік (ДК 021-2015: 09120000-6 Газове паливо)

Завершена

4 263 150.00 UAH з ПДВ
Номер: 2fbe91bf973f4b67813c978e7d194ffe
Внутрішній номер закупівлі: 26903027
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-27-012492-a   
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Казанківської селищної ради Миколаївської області
Контактна особа: Світлана Соляник +380685639732 svitlanasolanik6@gmail.com http://kazankaoms.mk.sch.in.ua/finansova_zvitnistj/vidomosti_pro_provedennya_zakupivelj_tovariv_robit_poslug_za_derzhavni_koshti/
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Для здійснення закупівлі Природного газу уповноваженою особою було оголошено проведення відкритих торгів (оголошення № UA-2025-10-13-013594-a). На участь у торгах не було подано жодної тендерної пропозиції, у зв’язку з чим електронною системою закупівель відкриті торги були відмінені автоматично. Підтвердженням цьому є Звіт про результати проведення процедури закупівлі природного газу (Додаток).
Очікувана вартість: 4 263 150.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ 2025р
Код ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ
Кількість 100000 метр кубічний
Період постачання 01.11.2025 - 31.12.2025
Місце постачання 56002, Україна, Миколаївська область, Казанка, Миру ,194 На карті
Природний газ 2026р
Код ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ
Кількість 150000 метр кубічний
Період постачання 01.01.2026 - 31.03.2026
Місце постачання 56002, Україна, Миколаївська область, Казанка, Миру ,194 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
Ціна пропозиції 4 263 150.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.10.2025 15:51
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 88d033871c4b46aba6a3152c3fb5083a
Ідентифікатор договору: UA-2025-10-27-012492-a-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
Номер договору: 13-11051/25-БО-Т
Сума договору: 3 923 977.60 UAH з ПДВ
Сума договору: 3 269 981.33 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Природний газ 2025р: 17.05260 UAH без ПДВ
Природний газ 2026р: 17.05260 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.11.2025 00:00 - 31.03.2026 00:00
Дата підписання: 25.10.2025 15:41
Статус:
Виконаний
pdf
ю-13-11051-25-БО-Т.pdf
pdf
календарний план.pdf
pdf
42399676_42228027_20251130_Akt zviriannia obsiahiv 13-11051-...
p7s
sign.p7s
pdf
акт нафтогаз.pdf
p7s
sign.p7s