-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Похила підіймальна платформа для людей з обмеженими можливостями на 17 сходинок -1 платформа (найпростіше укриття)
Тендер Prozorro UA-2025-10-27-011040-a
ДК 021:2015:42410000-3: Підіймально-транспортувальне обладнання (Похила підіймальна платформа для людей з обмеженими можливостями на 17 сходинок -1 платформа (найпростіше укриття)) Процедура закупівлі – відкриті торги, з урахуванням особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування (далі - особливості), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 з урахуванням змін
Завершена
293 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
f08d87f49ce64ba19caa952527ca445c
Внутрішній номер закупівлі:
26901567
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-27-011040-a
Замовник:
Державний навчальний заклад "Звенигородський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00452713
-
Адреса:
20202, Україна, Черкаська область, Звенигородка, О. Кошиця, 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Саєнко Ірина Анатоліївна 380674376541 zvencpprk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
293 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.10.2025 15:28 - 01.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
27.10.2025 15:28 - 04.11.2025 00:00
Аукціон:
з 04.11.2025 13:50
Період кваліфікації:
04.11.2025 00:00 - 04.11.2025 10:16
Період завантаження договору:
10.11.2025 00:00 - 20.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴293 000.00 Похила підіймальна платформа для людей з обмеженими можливостями на 17 сходинок -1 платформа (найпростіше укриття)