-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний аварійний ремонт підлоги та стін приміщень №53,54,55,56,57,58,59,60,61 першого поверху будівлі Комунального некомерційного підприємства «Міська лікарня №8» Запорізької міської ради за адресою: м. Запоріжжя, вул. Брюллова буд.6
Тендер Prozorro UA-2025-10-27-005130-a
Завершена
728 443.00
UAH без ПДВ
Номер:
813e7de37f4c4a4889317a74db71ff39
Внутрішній номер закупівлі:
26895659
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-27-005130-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міська лікарня №8" Запорізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
00440221
-
Адреса:
69014, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Харчова, буд 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталя Насєкіна +380966177921 ml8-tender@ukr.net https://ml8.zp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45430000-0 Покривання підлоги та стінАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
09.10.2025 року в електронній системі закупівель було оголошено відкриті торги за предметом закупівлі Поточний аварійний ремонт підлоги та стін приміщень №53,54,55,56,57,58,59,60,61 першого поверху будівлі Комунального некомерційного підприємства «Міська лікарня №8» Запорізької міської ради за адресою: м. Запоріжжя, вул. Брюллова буд.6, ідентифікатор закупівлі UA-2025-10-09-010430-а
20.10.2025 року через неподання у строк, установлений Замовником, жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах, закупівля була автоматично відмінена електронною системою закупівель на підставі підпункту другого пункту 51 Особливостей.
Звіт про результати проведення процедури закупівлі UA-2025-10-09-010430-а додається.
Очікувана вартість:
728 443.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний аварійний ремонт підлоги та стін приміщень №53,54,55,56,57,58,59,60,61 першого поверху будівлі Комунального некомерційного підприємства «Міська лікарня №8» Запорізької міської ради за адресою: м. Запоріжжя, вул. Брюллова буд.6
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 17.12.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АЛЕКС І АЛЕКС БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНА ГРУПА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32068536
-
Адреса:
69096, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ БОРОДІНСЬКА будинок 12 квартира 122
Ціна пропозиції
728 443.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.10.2025 11:53
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
05b1ba11bc074c96a87a127ff17f5a4e
Ідентифікатор договору:
UA-2025-10-27-005130-a-c1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АЛЕКС І АЛЕКС БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНА ГРУПА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32068536
-
Адреса:
69096, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ БОРОДІНСЬКА будинок 12 квартира 122
Номер договору:
520
Сума договору:
728 443.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.10.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
24.10.2025 11:49
Статус:
Підписаний