-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Модем перетворювач інтерфейсу Ергомера-260.GSM-EIA/TIA232-EMANFB-AC/DC-MDS-EMR
Тендер Prozorro UA-2025-10-27-004417-a
Завершена
14 256.00
UAH з ПДВ
Номер:
9dee865e0d45463c99dff274d733a5e4
Внутрішній номер закупівлі:
26894939
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-27-004417-a
Замовник:
ПрАТ "Черкаське хімволокно"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00204033
-
Адреса:
18013, Україна, Черкаська область, Черкаси, проспект Хіміків,76
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Єщенко Олег Михайлович +380472397224 esenkooleg@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
38550000-5 ЛічильникиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
14 256.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Модем перетворювач інтерфейсу Ергомера-260.GSM-EIA/TIA232-EMANFB-AC/DC-MDS-EMR
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА «ЕРГОМЕРА»
×
-
Код ЄДРПОУ:
42817901
-
Контактна особа:
Тихомиров Олександр Адольфович 0676332469 mailbox@ergomera.dp.ua
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
14 256.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.10.2025 11:33
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
9fb66e9a60394b91ab86ff3c32ca8c40
Ідентифікатор договору:
UA-2025-10-27-004417-a-a1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА «ЕРГОМЕРА»
×
-
Код ЄДРПОУ:
42817901
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
4 ІЕ
Сума договору:
14 256.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
11 880.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.10.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання:
24.10.2025 00:00
Статус:
Підписаний