• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт покрівлі харчоблоку «Баштанська багатопрофільна лікарня» Баштанської міської ради Миколаївська обл. (код ДК 021:2015 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)

Завершена

1 332 450.00 UAH з ПДВ
Номер: ba408c163da34e67861bdd48a1e34f7e
Внутрішній номер закупівлі: 26893980
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-27-003455-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БАШТАНСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ " БАШТАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Тетяна Миколаївна Самойленко +380980076792, +380637192942, +380939838082 bashtanka-ch@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 332 450.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 27.10.2025 11:02 - 01.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 27.10.2025 11:02 - 04.11.2025 15:00
Аукціон: з 05.11.2025 12:15
Період кваліфікації: 04.11.2025 15:00 - 06.11.2025 11:55
Період завантаження договору: 12.11.2025 00:00 - 22.11.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 332 450.00 Поточний ремонт покрівлі харчоблоку «Баштанська багатопрофільна лікарня» Баштанської міської ради Миколаївська обл. (код ДК 021:2015 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)