-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Шкільні меблі
Тендер Prozorro UA-2018-11-26-001714-b
Завершена
58 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
0eca3240d8a94ac7ace0064bc557b2f7
Внутрішній номер закупівлі:
2689365
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-26-001714-b
Замовник:
Відділ освіти Костопільської райдержадміністрації Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145866
-
Адреса:
35000, Україна, Рівненська область, місто Костопіль, вул. Незалежності, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лазуцька Ілона Михайлівна +380365723154 osvitakost@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування:
Двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників
Очікувана вартість:
58 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Документів не завантажено.
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Столи учнівські 2-місні з полицею
Кількість
24 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
35000, Україна, Рівненська область, с. Малий Стидин та с. Ставок, Малостидинська ЗОШ І-ІІІ ступенів та Ставецька ЗОШ І-ІІ ступенів
На карті
Стільці полозкові
Кількість
48 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
35000, Україна, Рівненська область, с. Малий Стидин та с. Ставок, Малостидинська ЗОШ І-ІІІ ступенів та Ставецька ЗОШ І-ІІ ступенів
На карті
Стільці офісні напівм'які
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
35042, Україна, Рівненська область, с. Базальтове, Базальтівська філія Головинського ліцею
На карті
Стільці дитячі
Кількість
20 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
35042, Україна, Рівненська область, с. Базальтове, Базальтівська філія Головинського ліцею
На карті
Шафи
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
35042, Україна, Рівненська область, с. Базальтове, Базальтівська філія Головинського ліцею
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
РІВНЕНСЬКЕ НВП УТОГ
Оскарження: 26.11.2018 16:44 - 07.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
03972749
-
Контактна особа:
Матков Віктор Павлович (0362)52282
-
Адреса:
33024, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул. Млинівська, 29
Оскарження: 26.11.2018 16:44 - 07.12.2018 00:00
Ціна пропозиції
58 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.11.2018 17:21
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
4a11e73d29db43a8a04726ba6609faf2
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-26-001714-b-b1
Постачальник:
РІВНЕНСЬКЕ НВП УТОГ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03972749
-
Контактна особа:
Матков Віктор Павлович (0362)52282
-
Адреса:
33024, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул. Млинівська, 29
Номер договору:
296
Сума договору:
58 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.12.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
07.12.2018 00:00
Статус:
Підписаний