• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ІЗ ЗАМІНОЮ ГАЗОВИХ ПАЛЬНИКІВ З АВТОМАТИЗАЦІЄЮ ТА ДИСПЕТЧЕРИЗАЦІЄЮ КОТЕЛЬНІ ПО ВУЛ.ГРУШЕВСЬКОГО, 68-Б М.КОРОСТЕНЬ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

Завершена

3 036 000.00 UAH з ПДВ
Номер: d5e4767705eb4ce28edf9239d6687fad
Внутрішній номер закупівлі: 26889354
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-25-000467-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
Контактна особа: Оксана Козаченко +380681712706 korostenteplo1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 3 036 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 25.10.2025 14:33 - 07.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 25.10.2025 14:33 - 10.11.2025 00:00
Аукціон: з 10.11.2025 15:21
Період кваліфікації: 10.11.2025 00:00 - 15.11.2025 14:19
Період завантаження договору: 21.11.2025 00:00 - 01.12.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 036 000.00 «КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ІЗ ЗАМІНОЮ ГАЗОВИХ ПАЛЬНИКІВ З АВТОМАТИЗАЦІЄЮ ТА ДИСПЕТЧЕРИЗАЦІЄЮ КОТЕЛЬНІ ПО ВУЛ.ГРУШЕВСЬКОГО, 68-Б М.КОРОСТЕНЬ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ»