-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги по обслуговуванню котлів для забезпечення теплом приміщень Головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області (послуги машиністів (кочегарів) котельні), код ДК 021:2015 - 79620000-6 Послуги із забезпечення персоналом, у тому числі тимчасовим
Тендер Prozorro UA-2025-10-24-010943-a
Завершена
217 438.00
UAH з ПДВ
Номер:
c17909c01f3e4e27a75d5948bf7ddf47
Внутрішній номер закупівлі:
26883932
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-24-010943-a
Замовник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20632802
-
Адреса:
25009, Україна, Кіровоградська область, місто Кропивницький, ВУЛИЦЯ СОБОРНА будинок 7А
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Контактна особа:
Олена Зінов'єва +380522327222 60.allo.ua@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
79620000-6 Послуги із забезпечення персоналом, у тому числі тимчасовимАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
217 438.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.10.2025 14:45 - 29.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
24.10.2025 14:45 - 01.11.2025 00:00
Аукціон:
з 03.11.2025 14:58
Період кваліфікації:
01.11.2025 00:00 - 04.11.2025 10:04
Період завантаження договору:
10.11.2025 00:00 - 20.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴217 438.00 Послуги по обслуговуванню котлів для забезпечення теплом приміщень Головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області (послуги машиністів (кочегарів) котельні), код ДК 021:2015 - 79620000-6 Послуги із забезпечення персоналом, у тому числі тимчасовим