• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Паяльник для поліпропілену

Завершена

650.00 UAH без ПДВ
Номер: f4d91d97c84f4e7bbc03f52520fc6559
Внутрішній номер закупівлі: 26883667
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-24-010680-a   
Замовник: Головний логістичний центр Державної прикордонної служби України (військова частина 1575)
Контактна особа: Жилка Ірина Василівна 380976728280 GLC_1575@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Замовником 09.10.2025 року була оголошена процедура відкритих торгів на закупівлю товарів за кодом ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання, ідентифікатор закупівлі UA-2025-10-09-015091-a. Дана закупівля була автоматично відмінена електронною системою закупівель 17.10.2025 року внаслідок неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах. Таким чином, наявні підстави для укладення прямого договору відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей. Предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проєкт договору про закупівлю, про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, (крім вимог, визначених пунктом 47 Особливостей), не відрізняються від вимог, що були визначені у тендерній документації до відміненої закупівлі. Сума договору про закупівлю не перевищує очікувану вартість предмета закупвлі, що була зазначена в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність пропозицій учасників. Враховуючи викладене, з метою задоволення потреби в закупівлі послуг за кодом ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання, замовник укладає договір на загальну суму 650,00 грн. без ПДВ, без використання електронної системи закупівель на підставі підпункту 6 пункту 13 Особливостей з дотриманням принципів здійснення публічних закупівель, визначених Законом. За результатами закупівлі, здійсненої відповідно до цього пункту, замовники оприлюднюють в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, відповідно до пункту 3-8 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону. Разом із звітом про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, замовник оприлюднює в електронній системі закупівель договір про закупівлю та додатки до нього, а також обґрунтування підстави для здійснення замовником закупівлі відповідно пункту 13 Особливостей у вигляді цього файлу «Обґрунтування підстави». Перелік документів, якими підтверджується наявність підстави для застосування виключення за особливостями (документальне підтвердження): 1. Звіт про результати проведення процедури закупівлі UA-2025-10-09-015091-a.
Очікувана вартість: 650.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Паяльник для поліпропілену
Код ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання
Кількість 1 штука
Період постачання 23.10.2025 - 07.11.2025
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Богачевська М.М.
Ціна пропозиції 650.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.10.2025 14:37
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 7511f352831845b8942729d5e0df89ae
Ідентифікатор договору: UA-2025-10-24-010680-a-c1
Постачальник: ФОП Богачевська М.М.
Номер договору: 134-25
Сума договору: 650.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Паяльник для поліпропілену: 650.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 23.10.2025 00:00 - 25.12.2025 00:00
Дата підписання: 23.10.2025 00:00
Статус:
Виконаний
PDF
SCAN 134-25 від 23.10.2025.PDF
p7s
sign.p7s