-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування та поточний ремонт транспортного засобу: шкільний автобус ATAMAN D-093S2, реєстраційний номер ВС2614КТ
Тендер Prozorro UA-2025-10-24-006068-a
Завершена
14 325.00
UAH без ПДВ
Номер:
1222fb6a8f514a1cbba210b5b130beab
Внутрішній номер закупівлі:
26879127
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-24-006068-a
Замовник:
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Глинянської міської ради Львівського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
43993503
-
Адреса:
80735, Україна, Львівська область, село Словіта, вул.Львівська, будинок 36А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мар'яна Ватаманюк +380680499848 osvituglynany@ukr.net https://hlyniany-rada.gov.ua/prozorro/
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
14 325.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Технічне обслуговування та поточний ремонт транспортного засобу: шкільний автобус ATAMAN D-093S2, реєстраційний номер ВС2614КТ
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ГАРАСИМЧУК ОЛЕКСАНДРА МИКОЛАЇВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2520353887
-
Контактна особа:
+380680000000
-
Адреса:
81111, Україна, Львівська область, село Конопниця, Львівський р-н вул.Франка І. будинок 22 А
Ціна пропозиції
14 325.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.10.2025 11:50
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
2cc39faea94446d3b140ca557cd5c759
Ідентифікатор договору:
UA-2025-10-24-006068-a-c1
Постачальник:
ГАРАСИМЧУК ОЛЕКСАНДРА МИКОЛАЇВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2520353887
-
Адреса:
81111, Україна, Львівська область, село Конопниця, Львівський р-н вул.Франка І. будинок 22 А
Номер договору:
238
Сума договору:
14 325.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.10.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
23.10.2025 09:58
Статус:
Виконаний