-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015:09120000-6 - Газове паливо (Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2025-10-24-005280-a
Завершена
937 893.00
UAH з ПДВ
Номер:
512e623aa181434493d6cee6bceac105
Внутрішній номер закупівлі:
26878304
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-24-005280-a
Замовник:
Дніпровський державний аграрно-економічний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493675
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вулиця Сергія Єфремова, будинок 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іванова Марина Андріївна 380563710821 ddaeu_pfv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Укласти договір з ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг" на постачання природного газу, як виняток відповідно до підпункту 6 пункту 13 постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» у зв’язку з тим, що відмінено відкриті торги з системним номером закупівлі UA-2025-10-08-010664-a через відсутність учасника процедури закупівлі (учасників процедури закупівлі), у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації, та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасників процедури закупівлі)
Очікувана вартість:
937 893.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
55 тисяча кубічних метрів
Період постачання
01.11.2025 - 31.12.2025
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вулиця Сергія Єфремова, будинок 25, вулиця Набережна Перемоги, будинок 44К, вулиця Набережна Перемоги, будинок 44/1
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг»
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399676
-
Контактна особа:
Литвишко Ганна Миколаївна 380443647654
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, вул. Шолуденка,1
Ціна пропозиції
937 893.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.10.2025 11:25
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
bd3b797ce4c04b7f9d660b1321ea55d7
Ідентифікатор договору:
UA-2025-10-24-005280-a-c1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг»
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399676
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, вул. Шолуденка,1
Номер договору:
№ 03-11110/25-БО-Т
Сума договору:
937 893.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
781 577.50 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Природний газ: 17 052.60000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.10.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання:
22.10.2025 00:00
Статус:
Виконаний