-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з демонтажу аварійної конструкції за адресою: м. Запоріжжя, вул. Рубана, 13 (ДК 021:2015: 45110000-1 - Руйнування та знесення будівель і земляні роботи)
Тендер Prozorro UA-2025-10-24-004145-a
Докладніше про обсяг надання послуг та про вимоги до предмета закупівлі у ДОДАТКУ 1 до тендерної документації.
Торги не відбулися
305 677.00
UAH з ПДВ
Номер:
2d4a347b3a2b4d25a829e77855c2a38b
Внутрішній номер закупівлі:
26877198
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-24-004145-a
Замовник:
Районна адміністрація Запорізької міської ради по Хортицькому району
×
-
Код ЄДРПОУ:
37573712
-
Адреса:
69123, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, б-р Будівельників, 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Лариса Гавриленко +380612788191 larysa.gavrylenko@zp.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
305 677.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.10.2025 10:55 - 31.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
24.10.2025 10:55 - 03.11.2025 11:00
Аукціон:
з 04.11.2025 12:30
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴305 677.00 Послуги з демонтажу аварійної конструкції за адресою: м. Запоріжжя, вул. Рубана, 13 (ДК 021:2015: 45110000-1 - Руйнування та знесення будівель і земляні роботи)