• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з демонтажу аварійної конструкції за адресою: м. Запоріжжя, вул. Василя Сергієнка, 23 (ДК 021:2015: 45110000-1 - Руйнування та знесення будівель і земляні роботи)

Докладніше про обсяг надання послуг та про вимоги до предмета закупівлі у ДОДАТКУ 1 до тендерної документації.

Торги не відбулися

258 866.00 UAH з ПДВ
Номер: 98a74bcdf82c428e9335bfd38651cb60
Внутрішній номер закупівлі: 26873597
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-24-000484-a   
Замовник: Районна адміністрація Запорізької міської ради по Хортицькому району
Контактна особа: Лариса Гавриленко +380612788191 larysa.gavrylenko@zp.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 258 866.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 24.10.2025 08:40 - 30.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 24.10.2025 08:40 - 02.11.2025 11:00
Аукціон: з 03.11.2025 14:07

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴258 866.00 Послуги з демонтажу аварійної конструкції за адресою: м. Запоріжжя, вул. Василя Сергієнка, 23 (ДК 021:2015: 45110000-1 - Руйнування та знесення будівель і земляні роботи)