• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Плита електрична промислова 4-х конфорочна з духовою шафою

Продовольча служба, згідно до ПКМУ №1178 від 12.10.2022 року «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».

Торги не відбулися

79 600.00 UAH з ПДВ
Номер: 34ccd8be402c4e749dc4a2e1c4094b43
Внутрішній номер закупівлі: 26870610
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-23-014414-a   
Замовник: військова частина 2197
Контактна особа: Костючек Владислав Євгенійович 380673399044 VKostuchek@dpsu.gov.ua https://dpsu.gov.ua/ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 79 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 23.10.2025 16:27 - 28.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 23.10.2025 16:27 - 31.10.2025 17:00
Аукціон: з 03.11.2025 13:44

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴79 600.00 Плита електрична промислова 4-х конфорочна з духовою шафою