-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2025-10-23-007586-a
Завершена
213 157.50
UAH з ПДВ
Номер:
da80cccf62414094a79c7e5357a00f46
Внутрішній номер закупівлі:
26863834
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-23-007586-a
Замовник:
Комунальний заклад "Борщівська дитячо-юнацька спортивна школа" Борщівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22607518
-
Адреса:
48700, Україна, Тернопільська область, Борщівський р-н, м. Борщів, вул. Леся Курбаса, 5 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Галина Грищук +380977115871 borschiv_dusw@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-10-10-002848-a
Очікувана вартість:
213 157.50 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
12.5 тисяча кубічних метрів
Період постачання
01.11.2025 - 31.12.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399676
-
Контактна особа:
+380443647654
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ШОЛУДЕНКА будинок 1
Ціна пропозиції
213 157.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.10.2025 13:00
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
0c763122c9a84df986c61c02a3a508ea
Ідентифікатор договору:
UA-2025-10-23-007586-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399676
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ШОЛУДЕНКА будинок 1
Номер договору:
18-11105/25-БО-Т
Сума договору:
213 157.50 UAH з ПДВ
Сума договору:
177 631.25 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Природний газ: 17 052.60000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.10.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
22.10.2025 12:55
Статус:
Виконаний