• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

послуги з чищення каналізаційних колекторів

Завершена

46 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 0fe1e614bc5448a2b5d2b98e1d1192b9
Внутрішній номер закупівлі: 26863717
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-23-007460-a   
Замовник: Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Контактна особа: Оксана Гординська +380442393398 viddil_dogovoriv5@ukr.net https://knu.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 46 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 23.10.2025 12:53 - 28.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 23.10.2025 12:53 - 31.10.2025 00:00
Аукціон: з 31.10.2025 14:47
Період кваліфікації: 31.10.2025 00:00 - 04.11.2025 12:20
Період завантаження договору: 10.11.2025 00:00 - 20.11.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴46 000.00 послуги з чищення каналізаційних колекторів