• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Комп’ютерна техніка (моноблоки)

Завершена

84 800.00 UAH без ПДВ
Номер: 269da06bd3b441df957b129948cc1566
Внутрішній номер закупівлі: 26853518
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-22-013455-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ВИШГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Наталія Стецюк +380986306991 cnpvmr2025@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2025-09-24-013355-a
Очікувана вартість: 84 800.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комп’ютерна техніка (моноблоки) ARTLINE Home G43 (G43v68)
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 2 штука
Період постачання до 31.10.2025
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ЯРІЧІН СЕРГІЙ ЮРІЙОВИЧ
Ціна пропозиції 84 800.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.10.2025 16:21
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: e0f57d0c11f24113bba7740488d45323
Ідентифікатор договору: UA-2025-10-22-013455-a-a1
Постачальник: ЯРІЧІН СЕРГІЙ ЮРІЙОВИЧ
Номер договору: 225
Сума договору: 84 800.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 22.10.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання: 22.10.2025 16:00
Статус:
Виконаний
p7s
sign.p7s