-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту спільного майна багатоквартирних будинків
Тендер Prozorro UA-2025-10-22-012082-a
Торги не відбулися
82 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
8890022d45f9402d886a32bcbf13004b
Внутрішній номер закупівлі:
26852145
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-22-012082-a
Замовник:
Департамент житлового господарства Вінницької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
34849090
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, Вінниця, вулиця Соборна, будинок 59
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Гречанюк Сергій Олександрович 380432595251 dzgvmr2020@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
82 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.10.2025 15:49 - 27.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
22.10.2025 15:49 - 30.10.2025 00:00
Аукціон:
з 30.10.2025 13:43
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴82 500.00 Послуги по здійсненню технічного нагляду за виконанням поточного ремонту спільного майна багатоквартирних будинків