-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2025-10-22-010932-a
Завершена
68 210.40
UAH з ПДВ
Номер:
0a2111a455e147f8bf6a1af1c0615712
Внутрішній номер закупівлі:
26850992
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-22-010932-a
Замовник:
Опорний заклад Малинський ліцей Малинської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22569232
-
Адреса:
34610, Україна, Рівненська область, Малинськ, вулиця Шкільна, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Прокопчук Наталія Сергіївна +380970524943 malynsk.lyceum@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-09-26-010370-a
Очікувана вартість:
68 210.40 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ (код номенклатурної позиції 09123000-7 Природний газ)
Кількість
4 тисяча кубічних метрів
Період постачання
до 31.10.2025
Місце постачання
34610, Україна, Рівненська область, село Малинськ, вулиця Шкільна, будинок 1
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399676
-
Контактна особа:
Лісова Ірина Костянтинівна 380445370544
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ ШОЛУДЕНКА, будинок 1
Ціна пропозиції
68 210.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.10.2025 15:10
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
3006b086334c45498b4488afb6a4bf3c
Ідентифікатор договору:
UA-2025-10-22-010932-a-c1
Постачальник:
ТОВ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399676
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ ШОЛУДЕНКА, будинок 1
Номер договору:
16-9052/25-БО-Т
Сума договору:
68 210.40 UAH з ПДВ
Сума договору:
56 842.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Природний газ (код номенклатурної позиції 09123000-7 Природний газ): 17 052.60000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.10.2025 00:00 - 31.10.2025 23:59
Дата підписання:
18.10.2025 00:00
Статус:
Підписаний