-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кріплення лижні конькові для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з біатлону в ХХV зимових Олімпійських іграх 2026 року в мм. Мілан та Кортіна-д'Ампеццо (Італійська Республіка) (ДК 021:2015: 37410000-5 - Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі) (наказ №6267 зі змінами №6489)
Тендер Prozorro UA-2025-10-22-008732-a
Інформація щодо оприлюднення на власному вебсайті обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі, відповідно до вимог пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами). Посилання на сторінку, яка доступна для перегляду: https://www.ua-sport.agency/?s=UA-2025-10-22-008732-a
Завершена
167 800.00
UAH з ПДВ
Номер:
3d64c43460ee4b8bb20c38fed1b9a85e
Внутрішній номер закупівлі:
26848810
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-22-008732-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03767831
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛ. ЕСПЛАНАДНА, буд. 30-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Градомська Людмила Вікторівна +380932350431 ludmila.gradomska.usz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
167 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.10.2025 14:23 - 27.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
22.10.2025 14:23 - 30.10.2025 08:00
Аукціон:
з 31.10.2025 12:26
Період кваліфікації:
30.10.2025 08:00 - 04.11.2025 15:50
Період завантаження договору:
10.11.2025 00:00 - 20.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴167 800.00 Кріплення лижні конькові для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з біатлону в ХХV зимових Олімпійських іграх 2026 року в мм. Мілан та Кортіна-д'Ампеццо (Італійська Республіка) (ДК 021:2015: 37410000-5 - Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі) (наказ №6267 зі змінами №6489)